Kalentin Lifting Profesyonel Kit

Kit İçeriği

1 Bonding Gel 15ml (yapıştırıcı)

1 Lifting Balm 15ml (lifting serumu)

1 Volume Fixer 15ml (sabitleyici)

1 Moisturising Serum 15ml (nemlendirici ve onarıcı serum)

1 Protein Remover 75 pads (arındırıcı ped)

30 Silicon Pads (10 S, 10 M, 10 L) (silikon ped)

1 Lash lift tool 12.8cm (kirpik kıvırma ucu)

15 Disposable eyelash mascara brushes (tek kullanımlık maskara fırçası)

20 Disposable remover sticks (1.2mm) (ürün silme işleminde kullanılan stick)

1 Eyelash Tint 30ml, Black blue (kirpik boyası mavi siyah)

1 Oxidant Cream 3% 30ml (oksidan)

1 Cosmetic box (kendi orijinal kutusu)

Açıklama

Kalentin Lifting Profesyonel Kit

Kalentin kirpik lifting sistemi, doğal kirpiklere uzunluk ve hacim katarak güzellik fırtınasını estiriyor.

Kalentin kirpik lifting sistemi kirpikleri düzleştirerek çalışır, kirpikleri tabandan dikey olarak kaldırır. Gözlerde ki yorgun ifadeyi başarılı bir şekilde değiştiren etkileri ile birlikte kirpiklerde gözle görülür şekilde hacimsel sonuç verir.

Buna ek olarak, Kalentin kirpik lifting sistemi doğal kirpiklerin sağlığını besleyen ve canlandıran ikili bir eylem için geliştirilmiştir. Sırasıyla, Panthenol, Papatya, Hyaluronik Asit ve Keratin içeren aktif içerikleri ile hem görsel hem de bakım anlamında muhteşem bir deneyim sizi bekliyor.

Kalentin kirpik lifting sistemi 6-8 haftaya kadar yükselen bir etkiye sahipken set içeriğinde mevcut olan kirpik boyasının efekti yaklaşık 3-4 haftaya kadar devam edecektir.

Ürün Detayları

ONDING GEL 15ml: Çok güvenli ve hassas bir yapıştırıcıdır. Silikon pedleri göz kapaklarına yapıştırmak için kullanılır. Aynı zamanda Kalentin Lash Lift  prosedürü sırasında silikon pedlere kirpikleri yumuşak vemuntazam bir şekilde yapıştırmanızı sağlar.

LIFTING BALM 15ml: Kirpiklere uygulanan ilk üründür ve kirpiği lifting işlemine hazırlar. Aynı zamanda Keratin ve Papatya’nın varlığı yeniler ve kirpikleri besler. Kirpik yapısı sağlıklı ve güçlü ise 15 dakika bekletin. Kirpikler ince veya hasarlı ise 13 dakika bekletin.

VOLUME FIXER 15ml: Laminasyon prosedürünün 3. aşamasıdır. Bu ürün kirpiklerdeki kırık bağları onarır ve “VOLUME FIXER” doğal kirpiklerin yeni formunda sabitlenmesini sağlar. Ürün Balm Lift için kullanılan sürenin yarısı kadar bekletilmelidir (6.5 ila 7.5 dakika)

MOISTURISING SERUM 15ml: Bu ürünün ikili bir etkisi vardır. Keratin, Hyaluronik Asit ve Pantenol’ün varlığı sayesinde besleyici, yenilenici ve hacim verici bir etkiye sahiptir. Bakım sonunda kirpikleri yapıştırıcı ve kirpik boyasının kalıntılardan temizlerken pedlerden de yumuşak ve hassas bir şekilde ayrılmasını sağlar. 2/3 dakika bekletin ve çıkartma işlemine başlayın.

PROTEIN REMOVER – 75 PADS: Kalentin kirpik lifting işleminin başlangıcında, kirpik ve göz kapaklarını protein kalıntılarından, yağlardan ve kirden iyice temizler.

LASH LIFT TOOL: Kirpiklerin silikon pedlere kaldırılmasında kullanılır. Sivri ucu sayesinde kirpikleri kolayca düzeltmenizi ve ayırmanızı sağlar.

SILICON PADS (10pz): kirpik laminasyonu için özel olarak tasarlanmış silikon pedlerdir. Uyumlu eğimi sayesinde göz kapağına tam olarak oturur ve kökten uca kirpikleri düzgün bir şekilde yerleştirmeniz için tasarlanmıştır. Küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 boydur. Silikon Ped ne kadar küçük olursa, eğrilik o kadar büyük olur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kalentin Lifting Profesyonel Kit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşunuza gidebilir…